Laatste alarmering: Tijd 19:20:50 Datum vandaag Prio Middel
Melding Urg Loenen Aan De Vecht Driehovenlaan 14184 Eenheid Ambulance 14-184 (Gooi en Vechtstreek)
donderdag 09 februari 2012

VRIJDAG 07|05

Twee mannen aangehouden voor diefstal koper

APELDOORN - De politie heeft donderdagmiddag 6 mei twee Apeldoorners van 38 en 48 jaar aangehouden. Het tweetal was door een beveiligingsmedewerker in de kraag gevat in het leegstaande pand van het voormalig Julianaziekenhuis aan de Sprengenweg in Apeldoorn met in hun bezit een tas vol koperen leidingen.

 

De politie kreeg omstreeks 14:30 uur een melding. Een medewerker van de beveiliging van het voormalige ziekenhuis had twee mannen met een tas vol koperen buizen aangetroffen in het pand.

 

De beveiliger had geconstateerd dat er inderdaad koper was gestolen uit het gebouw. De politie heeft de verdachten aangehouden en overgebracht naar het politiebureau voor nader verhoor.

 

De 38-jarige man betreft een zogeheten veelpleger. Hij blijft vermoedelijk in hechtenis tot aan de rechtszitting. Het koper is in beslag genomen.

Reacties
Er zijn nog geen reacties bij dit bericht geplaatst.
Geef reactie
Naam
E-mail
YouTube URL
Reactie