| Laatste alarmering: |
|
|
|
|
|
|
||
WOENSDAG 25|01
Sieraden weg na woninginbraken
TWELLO - Op dinsdag 24 januari is er ingebroken bij twee woningen in Twello. Woningen aan de Karel Doormanstraat en aan de Heemskerkstraat zijn bezocht door ongenodigde gasten. Bij de inbraken zijn onder meer sieraden gestolen.
De politie kreeg rond 19.00 uur een melding dat een getuige twee verdachte personen had gezien bij de woning aan de Heemskerkstraat. Agenten waren snel ter plaatse en met een politiehond is de woning doorzocht. Er is niemand meer gevonden. Er was een raam geforceerd om binnen te komen.De inbraak aan de Karel Doormanstraat is aan het begin van de avond, bij thuiskomst van de bewoonster, ontdekt. Ook hier was een raam geforceerd.
Onderzoek
Nabij de woningen wordt buurtonderzoek gehouden en het Team Forensische Opsporing zal sporenonderzoek verrichten. Getuigen kunnen zich melden via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000 (Meld Misdaad Anoniem).
Tips
De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door een bewakingscamera, elektronische beveiliging en goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.leertouwer.nl en www.homesafety.nl.