| Laatste alarmering: |
|
|
|
|
|
|
||
ZATERDAG 21|01
Aggregaat gestolen uit schuur
WILP - Vrijdagmiddag 20 januari is uit een schuur bij een woning aan de Holthoevensestraat in Wilp onder meer een aggregaat gestolen.
De diefstal heeft tussen 13.30 en 16.30 uur plaatsgevonden. De politie heeft de diefstal in onderzoek en vraagt mensen die iets gezien of gehoord hebben te bellen met 0900-8844.
Tips
De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door een bewakingscamera, elektronische beveiliging en goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.leertouwer.nl en www.homesafety.nl.