| Laatste alarmering: |
|
|
|
|
|
|
||
VRIJDAG 30|12
Vuurwerk gestolen bij inbraak tuincentrum
LOENEN - Op donderdag 29 december is er ingebroken bij een tuincentrum aan de Hameinde in Loenen. Bij de inbraak werd vuurwerk meegenomen.
De inbraak werd rond 23:00 uur ontdekt. Er was een deur geforceerd om binnen te komen en er werd niemand meer in het pand aangetroffen. Na controle bleek dat er vuurwerk was gestolen. De politie stelt een onderzoek in naar de inbraak en is op zoek naar tips en getuigen. Deze kunnen bellen via 0900-8844.
Tips
De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door een bewakingscamera, elektronische beveiliging en goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.leertouwer.nl en www.homesafety.nl.