| Laatste alarmering: |
|
|
|
|
|
HW 7750 Apeldoorn Centrum
|
||
ZONDAG 09|10
Twee gewonden bij autorally Voorthuizen
VOORTHUIZEN - Bij de Veenhuizen Groep Nederland Rally in Voorthuizen zijn zaterdagmiddag twee gewonden gevallen. Een auto, die niet meedeed met de wedstrijd, reed in op twee officials, meldt de politie. De twee inzittenden zijn aangehouden.
De auto reed volgens de politie op de Lange Zuiderweg dwars door een afzetlint heen. Een 19-jarige vrouw uit Stroe raakte gewond toen zij met haar hoofd tussen de deurpost en het portier van een auto kwam. Haar openstaande deur werd geraakt toen de auto langs raasde. Een 21-jarige man uit Nijkerk werd kort daarna geschept.
Agenten troffen de auto even later aan op de Zeumerseweg. Daar werden ook de twee verdachten aangetroffen. Het gaat om mannen van 23 en 34 jaar uit Voorthuizen. Het is onduidelijk wie van hen achter het stuur zat.
Waarom zij door de afzetting reden, is niet bekend. Mogelijk verkeerden zij onder invloed van alcohol. De mannen worden verdacht van poging tot doodslag.
Volgens de politie maken de gewonden het naar omstandigheden goed. Alleen de geschepte man is naar een ziekenhuis gebracht.
eindigt zo en zeker als officials we zetten ons in om het
allemaal zo goed mogelijk te laten verlopen en niet alleen
voor ons zelf maar zeker ook voor het publiek en dat er dan
weer zo'n iemand het moet verpesten ik heb er geen woorden voor
Ik hoop dat het goed gaat met de officials en dat jullie er de
volgende keer er weer bij kunnen zijn.
dus er had nog veel meer fout kunnen gaan.
Zo rond 18:00 stonden wij op de Harselaar te kijken, en zelfs tijdens de race daar werd het maar toegestaan dat er mensen over bleven steken, levensgevaarlijk!
De officials zaten gezellig samen op een muurtje maar deden echt helemaal niets.
Misschien moet er daar ook eerst wat mis gaan voordat er wat aan gedaan word?